Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ncd/borispolgrand.com.ua/www/wp-content/themes/deluxe/page-blog-archive.php on line 58

Тепер Ви зможете обміняти квартиру на будинок!

20-11-2020
Давно мрієте про власний будинок, але придбали  квартиру?

Якщо Ви маєте будь-яку квартиру у  Borispol Grand, то у нас для Вас унікальна пропозиція! Тепер ви зможете обміняти свою квартиру на вже готовий таунхаус в житловому комплексі Borispol Village, з доплатою різниці.

Якщо у вас ще немає права власності, то ви зможете легко обміняти квартиру на таунхаус. Проте якщо ви вже отримали всі документи на житло, то ми з радістю допоможемо Вам здійснити Вашу мрію.

Що ви отримаєте з таунхаусом Borispol Village?

Таунхауси з власною ділянкою та найкращим спортивним майданчиком з власним футбольним полем.
Тільки уявіть собі BBQ та гамак на власній ділянці, а дітлахи розважаються на дитячому майданчику чи грають в футбол. Якщо ви вже давно мрієте про комфортне міське життя, то вам в Borispol Village.
Таунхауси побудовані з червоної цегли, товщина стін – 60 см, що дозволяє будинку буду енергоощадним та економити ваші кошти на комунальних платежах.

Кожен квадратний метр у житловому комплексі Borispol Village використовується максимально ефективно. Усі будинки мають 3 поверхи, загальною площею 146 кв.м.На нульовому поверсі розташовані гараж та господарські приміщення, на першому — кухня-вітальня, а на другому — 3 комфортні спальні.

Нагадуємо, що готовий таунхаус Ви зможете обрати з ремонтом!

За детальною інформацією звертайтеся до центру продажу :
073 259 50 25